Proces přezkoumání kandidáta

Pomůže vám jít dál
váš život

Rychlým nasazením datových a technologických řešení

Pictrere of the author
Picture of the author
Picture of the author
Picture of the author

Jedna platforma spojující všechny články procesu ověření

Picture of the author

Klient

-

Zahajte proces ověření kandidáta „důvěřuj, ale prověřuj“ hladkým registračním procesem. Máte již u nás účet? Jednoduše nám pošlete e-mail s údaji o kandidátovi a my se postaráme o zbytek.

Kandidát

+

Proces orověření

+

fleximage

Ověřujte kandidáty komplexně na jedné platformě

3-2-1-GoCheck umožňuje HR, risk manažerům, náborovým manažerům, kandidátům, předchozím zaměstnavatelům a dalším třetím stranám být na stejné platformě. Nechte zdlouhavé výměny e-mailů, telefonní hovory a časově náročné dotazy na nás.

fleximage

Ušetřete hodiny času na náborech kandidátů

Stále spravujete hromady e-mailů a důvěrných dokumentů na různých místech? Naše platforma centralizuje vaši komunikaci a citlivé dokumenty, což urychlí a zjednoduší rozhodovací proces kandidátů.

fleximage

Redukujte stres a nejistotu v procesu náboru kandidátů

Naše platforma je zde pro to, aby klienti, kandidáti a třetí strany jednoduše prošly procesem kontroly. Aktualizace v reálném čase o procesu ověření umožňí každé straně včas přispívat do procesu kontroly efektivně.

Proč 3-2-1-GoCheck

Partnerství

Partneři nám pomáhají rozšiřovat a zkvalitňovat naše služby.

Naše E.R.I.C. řešení

85+ způsobů, jak ověřit identitu, potvrdit důvěryhodnost, ověřit zkušenosti a rejstříky pomocí našich doplňků.

Přehledné reporty

Nahrazení starých způsobů snadným použitím naší platformy, transparentní kontrolní cestou, rychlejším doručením výsledků a snadno srozumitelným reportem.

Pro všechny druhy společností

Vyberte náš balíček, vytvořte si vlastní nebo použijte naši platformu jako svůj vyhrazený nástroj pro kontrolu kandidátů.

Náš plán

Malé společnosti

Vyberte pouze ověření, které potřebujete. Tato možnost vám poskytuje maximální flexibilitu při sestavování a opětovném použití balíčku, který je vhodný pro vaši organizaci.

Středně velké společnosti

Vyberte si z našich připravených balíčků ten vhodný pro vás, nebo si kterýkoliv z nich rozšiřte o naše doplňkové služby.

Velké společnosti

Využijte naši platformu jako svůj vyhrazený nástroj pro kontrolu kandidátů. Platformu lze integrovat do většiny HR systémů. To je vhodné právě pro velké organizace, které chtějí mít maximální kontrolu nad svými procesy ověření.

Vytvořeno pro společnosti, které chtějí využívat moderních technologií

Kontaktujte nás